מאמרים


חוזי שכירות של משרדים

חוזי שכירות של משרדים להורדה מהאינטרנט טומן בחובו סכנות רבות הן לשוכר והן למשכיר. חוזה שכירות שמנוסח אצל איש מקצוע יספק לך הגנה מקסימלית לעסק שלך.

בתים בצבעים בתל אביב

אם יצא לכם להסתובב וראיתם בתים בצבעים בתל אביב, אתם לא הוזים. זהו קונספט ייחודי של בתים שמשמשים כבנייני משרדים. אנו נסביר לכם מהם הבתים המסתוריים האלו

כמה זמן לוקח למצוא משרד בתל אביב?

כמה זמן לוקח למצוא משרד בתל אביב? מחפשים לשכור משרד ולא יודעים כמה זמן מראש להתחיל לחפש. zuz יועצי נדל”ן פה בשביל לענות לכם על כל השאלות.

מה עושים בעלי משרדים בזמן הקורונה?

בעלי משרדים בזמן הקורונה שמחפשים שוכרים אנחנו פה בשבילכם. דיירים שמחפשים שוכר חלופי יש לנו פתרון בשבילכם. יש לנו לקוחות שמוכנים לעבור למשרד חדש בימים האלו.

השכרת משרד בתל אביב בחמישה שלבים

ישנם שתי דרכים להשכרת משרד בתל אביב. דרך ראשונה שכוללת חמישה שלבים, ודרך שנייה שכוללת שלב אחד מהיר ויעיל.

איך לחשב את השטח הנחוץ למשרד החדש שלכם

אנו ב zuz יועצי נדל”ן נתקלים בשאלות רבות שיש ללקוחות שלנו בזמן מעבר של המשרדים, אחת השאלות הנפוצות היא איך לחשב את השטח הנחוץ למשרד החדש?

מה ההשפעה של וירוס הקורונה על הנדל”ן העסקי?

מה ההשפעה של וירוס הקורונה על הנדל”ן העסקי? הוירוס כבר פגע בתחומים שונים בחיינו, אנו נעביר לכם את מצב שוק הנדל”ן ונקודות אור לטווח הקרוב והרחוק

5 סיבות מדוע עסקאות נדל”ן עסקי נופלות

מדוע עסקאות נדל”ן עסקי נופלות? ישנם מספר סיבות לנפילה של עסקה בנדל”ן עסקי, הנפילה לאו דווקא נגרמת בגלל הלקוח אלא יכולה להיות גם בגלל גורם שלישי או הבעלים

טופ 5 מגדלי משרדים בתל אביב

אנו ב zuz יועצי נדל”ן גאים להציג לכם את טופ 5 מגדלי משרדים בתל אביב. בחרנו את המגדלים הכי שווים בתל אביב ודירגנו אותם לפי מספר קטגוריות.

משרדים להשכרה לרופאים בתל אביב

מחפשים משרדים להשכרה לרופאים בתל אביב? רוצים לפתוח קליניקה חדשה בתל אביב ולא יודעים מאיפה להתחיל? המאמר הבא בדיוק בשבילכם.

לקנות או לשכור משרד בתל אביב?

נתחיל מהסוף, אין תשובה מוחלטת לשאלה האם משתלם יותר לקנות או לשכור משרד בתל אביב. אנו נעביר לכם את הנתונים הקיימים בשוק המשרדים כיום, היתרונות והחסרונות.

משרדים להשכרה לעורכי דין בתל אביב

עורכי דין יקרים. מחפשים משרדים להשכרה לעורכי דין בתל אביב? אם נמאס לכם לשבת במשרד הישן שלכם, או שגייסתם עוד עובדים, אז יש לנו פתרון בשבילכם.

סקירת שוק המשרדים והתעסוקה בתל אביב 2019

שוק המשרדים בתל אביב במגמת צמיחה ותכנון להגדלת שטחי המשרדים בעיר. המאמר כולל סקירה של מגמות התכנון למשרדים ותעסוקה בתל אביב

איך למצוא משרדים להשכרה בתל אביב

מחפשים משרד להשכרה בתל אביב? zuz יועצי נדל”ן כאן בשביל לעזור לכם. התקשרו אלינו עכשיו בשביל למצוא את המשרד הבא שלכם.

איך להגדיל את התשואה בנדל”ן מסחרי

במאמר זה נלמד איך להגדיל את התשואה בנדל”ן מסחרי \ עסקי על ידי שכירות משנה של משרדים והשכרה לפי חדרים. טיפים ודוגמאות איך ליישם בפועל.

Call Now Button